• پست الکترونیک

    info@tehranwebsite.com
اسفند 14, 1396

طراحی وبسایت فیلم و سریال

طراحی وبسایت فیلم و سریال

طراحی وبسایت فیلم و سریال

این وبسایت ها یک آرشیو ماهانه بر طبق دسته بندی و زبان و کشور تولید کننده و هم چنین کیفیت فیلم و دوبله فارسی بودن فیلم ها متمایز میشود .

مهم ترین اصل در وبسایت فیلم و سریال داشتن برنامه سریال های هفتگی و آپدیت بودن آن میباشد پس باید یه فعالیت روزانه با برنامه ریزی قبلی داشته باشین .

وبسایت های فیلم و سریال به دو دسته تقسیم میشود :

دسته اول وبسایت های ساده میباشد که از طریق قالب های وبسایت های دانلودی فعالیت میکنند که در ایران از این وبسایت ها بسیار زیاد میباشد .

دسته دوم وبسایت هایی میباشد که بسیار پیشرفته میباشد و تمامی تنظیمات را از قبل دارا میباشد .  فعلا در ایران وبسایت ایران فیلم از همچین سیستمی برخوردار میباشد و چند سایت مطرح دیگر .

 

راه های در آمد

انواع در آمد در این وبسایت ها وجود دارد یکی از رایج ترین راه ها تبلیغات بنری یا پاپ آپ میباشد

  • تبلیغات بنری یا پاپ آپ
  • دادن حق اشتراک به کاربران و شارژ ماهانه اشتراک بابت دانلود فیلم های اشتراکی
  • کاهش سرعت سرور اصلی دانلود فیلم و دادن سرعت بالا با هزینه جدا .
  • امکان خریدن فیلم های پولی و دریافت پورسانت از سازنده فیلم .
  • ریلیز فیلم های زیرزمینی و دریافت هزینه پخش .

 

پیشنیاز های داشتن یه وبسایت فیلم و سریال

مهم ترین پیشنیاز داشتن یک وبسایت فیلم و سریال داشتن فضای میزبانی کافی میباشد که حداقال این فضا 1 ترابایت تا 100 ترابایت قابل ارتقا میباشد که هزینه ماهانه از 100 تا 300 تومان برای 1 ترابایت را شامل میشود .

همچنین میتوان از سرور های آپلود سنتر ها استفاده کرد یا از فضا های ابری با حجم های بزرگ با تبلیغات .

در برخی از آپلود سنتر ها در ایران تا حجم 5 ترابایت رایگان در اختیار کاربران قرار داده میشود ، همچنین با هر بار تعداد دانلود از اون آپلود سنتر یه میزان هزینه به حساب وبمستر واریز میشود .

اما پایداری این سرویس ها غیر قابل پیشبینی میباشد و این وبسایت ها غیر قابل اعتماد هستن . اما برای شروع و دریافت تجربه جدید مناسب میباشد .

دومین نکته مهم در وبسایت های فیلم و سریال داشتن وقت کافی برای مدیریت کاربران + پاسخ دادن به نظرات ، دریافت اطلاعات فیلم ها ، درج زیرنویس ، محتوا سازی ، دسته بندی و تفکیک فیلم ها میباشد که روزانه وبسایت های بالای 1000 ویزیتون حدود 5 الی 6 ساعت وقت برای مدیریت لازم دارند .

همچنین شما میتونید برای مدیریت وبسایت از وبمستر ها استفاده کنید که بابت هر فیلم و سریال از شما یه هزینه ثابت دریافت میکنند .

 

آینده این وبسایت ها

با فعالیت های قانونی در چهارچوب جمهوری اسلامی ایران و ثبت وبسایت فیلم و سریال در ساماندهی مشکل فیلترینگ کاملا حل خواهد شد .

اما در صورت درج فیلم های بدونه سانسور یا زیرنویس غیر مجاز یا فیلم های پخش دزدی حتما با فیلترینگ مواجه خواهید شد .

برای رفع این مشکل باید از محتوای مناسب استفاده کنید یا از دامنه ها با نام های متعدد استفاده کنید و کاربراتون رو به سمت آدرس جدید تر انتقال بدین .

 

خدمات تهران وبسایت

تیم تخصصی تهران وبسایت آماده طراحی ، ساخت و برنامه نویسی زیر ساختار های این وبسایت با ایده های شما میباشد و همچنین با داشتن منیجر 4 ساله وبسایت های فیلم و سریال بهترین تجربه ساخت وبسایت در این موضوع میباشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *