• پست الکترونیک

    info@tehranwebsite.com
مهر 27, 1396

شبکه اجتمایی کلوب خاموش میشود

طبق آخرین اخبار از سازنده کلوپ به شخص دیگری واگذار شد .

شبکه اجتمایی کلوب پس از 12 سال فعالیت 30 روز دیگر خاموش میشود

 

به گفته محمد جواد شکوری مدیر این شبکه اجتمایی ، به دلیل فیلتر های مکرر شبکه اجتمایی ، حمایت نکردن مسئولین ، افت پیشرفت و نداشتن آینده کاری مناسب این شبکه به زودی خاموش خواهد شد .

 

این وبسایت اولین شبکه اجتمایی ایرانی بود که ساخته شد ، میشه گفت کسایی که بیشتر از 5 سال با اینترنت کار میکنند حتما وارد این شبکه شدن و یه نام کاربری برای خودشون دارن ، واقعا حمایت نشدن از این شبکه ها و تولیدات داخلی باعث تاسف هست .

 

مدیریت این شبکه به کاربران هشدار داد در صورتی که فایل یا متن خاصی در این شبکه دارین حتما از قسمت پشتیبانی یک فایل پشتیبانی تهیه کنید در غیر این صورت این اطلاعات غیر قابل بازگشت خواهد بود و پیگیری نخواهد شد .

 

این شبکه اجتمایی هم اکنون جزو 100 سایت برتر ایرانی در سایت الکسا میباشد .

 

شبکه اجتمایی کلوب ، آپارات ، فیلیمو و … جزو آثار و تلاش شرکت صبا نت و محمد جواد شکوری مقدم بوده است .

 

برخی از صحبت های مدیر شبکه اجتمایی کلوب :

 

فقط چند لحظه فرض کنید، شما به عنوان مدیر کلوب دات کام، مسئول تمامی فعالیت ها و محتوای پست ها، عکس ها و کامنت های نزدیک به یک میلیون کاربر بودید، دنیایی پر از خلاهای قانونی و کم تجربه گی دستگاه های اجرایی، قضایی و پلیسی.
این محتوایی که امروز به چرخش آن بر روی تلگرام عادت کرده اید، هرگز قابل رشد و گردش در شبکه های اجتماعی و وبلاگ های آن دوره نبود. کلوب دات کام نزدیک به 3 بار کاملا فیلتر شد، بار آخر رفع فیلتر ما 28 روز بطول انجامید، اگر وب مستر یا کشاورز باشید شاید کمی ملتفت شوید که چگونه بعد از 28 روز زمینی خشکیده و بی رونق را دوباره باید گرم فعالیت و حضور مردم کرد !
خاطرم هست آن دوران، یک بار بخشی که مسئولیت مدیریت و پالایش فضای مجازی را به تازگی به ایشان سپرده بودند، ما و چند سرویس وبلاگ دیگر را صدا کردند و یکی از آن دوستان که هنوز مسند اجرایی دارند صریحا خطاب به چند جوان مهندس با انگیزه فرمودند :
“اگر شما را دستگیر نمی کنیم این فقط لطف ما است و باید مراقب رفتارتان باشید “

 

 

منبع خبر : http://mohammadjavad.mihanblog.com/post/31

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *